Геращенко анонсувала правки до закону про реінтеграцію Донбасу

Над правками працювали юристи і громадські активісти.

Перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко зареєструє поправки до законопроекту про реінтеграцію Донбасу

Про це вона заявила на власній сторінці в Facebook.

Що я робитиму 17 жовтня? Зареєструю поправки до законопроекту про реінтеграцію, над якими моі юристи разом з громадським…

Опубліковано Iryna Gerashchenko 16 жовтня 2017 р.

«Що я робитиму 17 жовтня? Зареєструю поправки до законопроекту про реінтеграцію, над якими мої юристи разом з громадськими активістами працювали весь минулий тиждень. За що дякую всім, хто долучився. Я дистанційно була з ними на зв’язку, звичайно, обговорювала телефоном і поштою. Повернулася зі Страсбурга, вивчила напрацювання і завтра реєструватиму», — зауважила Геращенко.

ВідеоЗаконом про реінтеграцію Донбасу Порошенко хоче розділити відповідальність за подальші збройні дії

Нагадаємо, що раніше Рада проголосувала за законопроекти, які визначають подальше майбутнє окупованої частини. Так, в першому читанні ухвалено президентський законопроект про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях (№7163). Також Рада подовжила дію особливого статусу ОРДЛО законопроекту 7164 «Про створення необхідних умов для мирного врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей».