Перетоку виборців Тимошенко до Зеленського не буде - політолог

Виборці Юлії Тимошенко в першому турі президентських виборів навряд чи підуть голосувати за Володимира Зеленського. Про це написав політолог Андрій Кононенко на своїй сторінці у Facebook. Так він прокоментував ролик Тимошенко, присвячений дзвінку Зеленського в ефір програми «Право на владу».

«Тимошенко поспішили записувати в соратники Зеленського, нібито в розклад «смішний президент — серйозний прем’єр». Але бути прем’єром при такому президенті — взагалі не комільфо для людини з особистою історією леді Ю.

Та й Зеленський жодних публічних реверансів у бік Тимошенко не робив. Навпаки — його команда в соцмережах наполегливо записувала Тимошенко до когорти «старих політиків». І виборці Юлії Володимирівни не могли це не оцінити», — вважає експерт.

Кононенко також додав, що канал «1+1» вів неоднозначну інформаційну політику по відношенню до Тимошенко, що свідчить про їхні непрості стосунки з власником каналу Ігорем Коломойським.

«Тимошенко і Зеленський явно конкурували в одному політичному полі — виклику системі. «Антисистемність» — це, звичайно, добре, тільки в броньованих машинах, оточених охороною Коломойського, антисистемники не водяться. І тому прихильники Тимошенко свою думку про Зеленського напевно вже встигли скласти.

Загалом, не бачу сенсу Зеленському та його спонсору розраховувати на підтримку виборців «Батьківщини» 21 квітня. Адже саме вони постаралися зробити так, щоби Тимошенко не потрапила до другого туру», — підкреслив політолог.