"Медведчук купує третю кнопку" - журналісти б'ють на сполох через загрозу нацбезпеці

Журналістка Тетяна Даниленко назвала загальнонаціональною проблемою скуповування проросійським олігархом Віктором Медведчуком українських новинних телеканалів.

Цю загрозу обговорили в ефірі ток-шоу «Право на владу» 20 червня.

«Проросійський олігарх у період війни, ймовірно, за російські гроші скуповує новинні телеканали і не приховує своїх амбіцій купувати їх далі. Жоден орган, інституція Української держави не вважають це проблемою. СБУ каже, що не може нічого зробити. Ніби нема законів, які це заборонять. Антимонопольний комітет каже, що формально угода менш ніж на 4 мільйони євро. За моєю інформацією, значно більше. Інші органи розводять руками», — сказала Даниленко.

Вона працювала на телеканалі Zik і після придбання його Медведчуком звільнилася. За її словами, нове керівництво вже окреслило редакційну політику каналу, направлену на рекламування кума Путіна.

«Коли рік тому з’явилися чутки про те, що канал купуватиме Медведчук – нас пікетували праворадикальні угрупування, вони палили шини та не давали проходити журналістам на роботу. Зараз, коли канал реально купив Медведчук, не з’явилося жодного українського політика, який би висловився на підтримку каналу та 420 його співробітників. Висловився лише Микола Княжицький із «Народного фронту», — сказала Даниленко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медведчук зізнався у негативному ставленні до українців