Цього чоловіка не куплять і не залякають - Зеленський пообіцяв зламати хребет корупції на митниці

Президент Володимир Зеленський заявив, що влада рішуче налаштована на боротьбу з контрабандою. Про це йшлося на зустрічі з представниками бізнесу у Хмельницькій області в середу.

Зеленський заявив, що призначив головою Закарпатської облдержадміністрації офіцера СБУ. Тому що «будь-якого іншого купують місцеві або інші еліти».

«Купують або залякують, раніше їх навіть могли «поховати» там. Тому я поставив людину, яка була другою, третьою у Службі безпеки України, людину, яку бояться, на прізвище Петров. Людину, яку стороною обходять місцеві великі контрабандисти», — цитує главу держави «Інтерфакс-Україна»

Зеленський розповів, що спрацювала операція нового голови Закарпатської ОДА, в результаті якої зупинили «звичайних нормальних», які сказали, що вони «20 років платять митнику 500 баксів і їдуть», а тепер їм це робити не дають: «Та ми зараз тут тобі покажемо!» — «Показуйте». І була велика черга. Вони домовилися, автобуси між собою, що «у вас завтра нічого не буде», жодних продуктів, текстилю, ні кави, нічого іншого, «якщо ви не будете нас пропускати по $500».